Awwwards

Twoje centrum Łodzi

Twoje centrum Łodzi

D77 to apartamenty z wyjątkowym adresem. W historycznym centrum Łodzi, w pobliżu Starego Rynku i nastrojowego Parku Staromiejskiego, w otoczeniu zieleni i sąsiedztwie tętniącej życiem Manufaktury, powstaje niezwykłe miejsce do zamieszkania.

To tutaj znajdziesz wymarzony apartament, z którego okna rozpościera się widok na piękną, zieloną okolicę. To tutaj poczujesz niepowtarzalną atmosferę, która łączy historię fabrykanckiej Łodzi z nowoczesną architekturą. To tutaj, na wyciągnięcie ręki, czekają na Ciebie niezliczone atrakcje Manufaktury. To stąd szybko i wygodnie dotrzesz do centrum i innych zakątków Łodzi. To tutaj jest Twoje miejsce do życia! Nie zwlekaj, stań się częścią nowego rozdziału historii – D77.

Doskonała okolica

Apartamenty
z widokiem
na zieleń

Poranna kawa na tarasie z widokiem na piękne zielone sąsiedztwo, popołudniowy spacer z piknikiem w parku, a może wycieczka rowerowa do malowniczych zakątków Łodzi – brzmi zachęcająco?

W D77 znajdziesz swoje wymarzone mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę. Zamieszkasz w miejscu, które sprawi, że każdy dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy!

Z okien po stronie wschodniej możesz podziwiać kameralny i urokliwy park przy zabytkowym szpitalu pod wezwaniem św. Józefa, wybudowanym w 1913 roku przez rodzinę Poznańskich. To niepowtarzalne miejsce jest otoczone drzewami i krzewami liczącymi nawet 100 lat! Natomiast z zachodnich okien rozpościera się zapierający dech widok na rozległy park miejski, który w przyszłości ma stać się nowoczesną zieloną przestrzenią rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców.

Najbliższa okolica to także inne, równie zachwycające i malowniczo położone tereny, jakich nie spodziewasz się w mieście! W zaledwie 10 minut znajdziesz się w jednym z najstarszych i najpiękniejszych leśnych rezerwatów przyrody w Polsce – Rezerwacie Przyrody Polesie Konstantynowskie. Rozległy i pięknie zagospodarowany las pełni funkcję parku wypoczynkowo-rozrywkowego, a na jego terenie znajduje się m.in. największy w Łodzi zabytkowy Park im. Józefa Piłsudskiego (tzw. Park na Zdrowiu) z alejkami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi, obiektami sportowymi, aquaparkiem, nowoczesnym parkiem linowym oraz Ogrodem Botanicznym i ZOO. W innej części miasta, ale równie blisko, znajduje się Park im. Adama Mickiewicza, a nieco dalej malowniczo położony Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki – największy miejski kompleks leśny w Europie.

Industrialna Łódz

Nowoczesność
z industrialną duszą

Szukasz luksusowego apartamentu w industrialnym stylu czy nowoczesnego mieszkania z przestronnym tarasem? Chcesz zamieszkać w wyjątkowym miejscu, którego historia intryguje, wzrusza i zaskakuje? A może myślisz o mieszkaniu na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca? W D77 znajdziesz to, o czym marzysz!

To wyjątkowe miejsce, w którym nowoczesna architektura przenika przez mury dawnych fabryk, efektownych willi i zabytkowych pałaców, tworząc niepowtarzalną atmosferę i ponadczasową przestrzeń do zamieszkania. Dawne tereny imperium Izraela Poznańskiego oraz fabryki tkanin Aleksandra Hirsza Damskiego znane z „Ziemi Obiecanej” zyskują dziś nowe oblicze luksusu i stają się symbolem nowoczesnej wielokulturowej Łodzi. D77 to miejsce, które intryguje, zaskakuje i zachęca do zamieszkania!

Apartamenty przy manufakturze

Manufaktura - Twoje centrum wydarzeń

D77 powstaje w samym sercu tętniącego życiem miasta, w zachwycającej i pełnej zieleni lokalizacji, pozwalającej w kilka minut dotrzeć do każdego zakątka Łodzi. Dzięki doskonałej komunikacji szybko i wygodnie dotrzesz do kompleksów biurowych w centrum, na biznesowy lunch czy spotkanie z przyjaciółmi przy Piotrkowskiej, a także do Nowego Centrum Łodzi i Dworca Łódź Fabryczna. Jednak mówiąc: Drewnowska, myślisz przez wszystkim: MANUFAKTURA!

Tak, to wyjątkowe miejsce na historycznej, turystycznej, kulturalnej i handlowej mapie Łodzi. To tutaj narodziła się niezwykła historia największego przemysłowego miasta w Polsce, a dziś odbywają się największe i najciekawsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, które przyciągają mieszkańców oraz turystów z całego świata.
W Manufakturze czekają na Ciebie niezliczone atrakcje sezonowe, najlepsze koncerty i festiwale, a także rozbudowana przestrzeń sportowa i rekreacyjna, nowoczesne centrum handlowe, markowe sklepy, liczne restauracje nagradzane w prestiżowych konkursach oraz multikino, kameralny teatr i klimatyczne muzea. Latem posmakujesz pysznych koktajli i lodów na Rynku, a zimą przysmaków z corocznego świątecznego jarmarku. To tutaj spędzisz niezapomniane chwile z przyjaciółmi grając w siatkówkę plażową, próbując swoich sił w kręgielni lub na lodowisku. To tutaj zabierzesz rodzinę na zakupy i wspólny obiad, a na deser pokażesz im zaskakujące Experymentarium i wzruszające Muzeum Fabryki. Czas spędzony w Manufakturze gwarantuje Ci moc pozytywnych wrażeń przez cały rok i zachęca do spędzania każdej wolnej chwili właśnie w tym miejscu!

Do 2022 roku w okolicy Manufaktury, przy ulicy Ogrodowej wybudowany zostanie tunel średnicowy łączący dworzec Łódź Fabryczna ze stacjami Łódź Kaliska i Żabieniec. Dla mieszkańców D77 oznacza to możliwość jeszcze szybszego i bardziej komfortowego poruszania się po Łodzi.

Mieszkania i lofty

Apartamenty

W D77 znajdziesz luksusowe apartamenty w zabytkowych budynkach, których powierzchnia to nawet 216m2. Duże loftowe okna, wysokość apartamentów sięgająca nawet 4m oraz możliwość dowolnej aranżacji tej zachwycającej przestrzeni sprawia, że zamieszkanie w tej części D77 stanie się Twoim marzeniem!

Nowo zaprojektowana część apartamentowa, poprzez zastosowane detale i aplikacje, koresponduje z charakterem historycznym miejsca, prezentując nowoczesną, komfortową i luksusową przestrzeń, w której znajdą się nowoczesne mieszkania i apartamenty w metrażach od 29m2 do 216m2 z przestronnymi balkonami i tarasami. Pozostawione na terenie inwestycji, zabytkowe elementy dawnej fabryki będą przypominać Ci o niezwykłej historii tego miejsca i uczynią Twoją codzienność wyjątkową.