Awwwards

Twoje centrum Łodzi

Twoje centrum Łodzi

D77 to apartamenty z wyjątkowym adresem. W historycznym centrum Łodzi, w pobliżu Starego Rynku i nastrojowego Parku Staromiejskiego, w otoczeniu zieleni i sąsiedztwie tętniącej życiem Manufaktury, powstaje niezwykłe miejsce do zamieszkania.

To tutaj znajdziesz wymarzony apartament, z którego okna rozpościera się widok na piękną, zieloną okolicę. To tutaj poczujesz niepowtarzalną atmosferę, która łączy historię fabrykanckiej Łodzi z nowoczesną architekturą. To tutaj, na wyciągnięcie ręki, czekają na Ciebie niezliczone atrakcje Manufaktury. To stąd szybko i wygodnie dotrzesz do centrum i innych zakątków Łodzi. To tutaj jest Twoje miejsce do życia! Nie zwlekaj, stań się częścią nowego rozdziału historii – D77.

Was ist ein virtueller Sport? Eine solche Art des Glücksspiels als virtueller Sport ist vor nicht allzu langer Zeit entstanden, hat jedoch sowohl bei Anfängern als auch bei erfahrenen Spielern unglaubliche Popularität erlangt. Tatsächlich sind virtuelle Sportwetten eine ganze alternative Sportwelt, die mit spezieller Software in voller Übereinstimmung mit der Realität erstellt wird. Die beste wett seiten 2019 bieten erstklassige Sportarten, Spieler (atemberaubend in ihrem Realismus und geschaffen im Bild berühmter Sportler), mit einer äußerst detaillierten Beschreibung jedes einzelnen von ihnen, Teamstatistiken, Wettkampfzeitplan, Turnieren und anderen Features. Und der wichtigste Vorteil ist, dass die Spieler das Ereignis in Echtzeit mit angehaltenem Atem sehen können, als ob sie die übliche Übertragung ihres Lieblingswettbewerbs sehen würden. Gleichzeitig ermöglicht uns der Einsatz innovativer Technologien, eine Sendung zu erstellen, die so nah wie möglich an echten Wettbewerben ist, die wir alle im Fernsehen gesehen haben. Die neuesten Generationen von Sportsimulatoren erzeugen eine immer realistischere Atmosphäre der Präsenz.

Doskonała okolica

Apartamenty
z widokiem
na zieleń

Poranna kawa na tarasie z widokiem na piękne zielone sąsiedztwo, popołudniowy spacer z piknikiem w parku, a może wycieczka rowerowa do malowniczych zakątków Łodzi – brzmi zachęcająco?

W D77 znajdziesz swoje wymarzone mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę. Zamieszkasz w miejscu, które sprawi, że każdy dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy!

Z okien po stronie wschodniej możesz podziwiać kameralny i urokliwy park przy zabytkowym szpitalu pod wezwaniem św. Józefa, wybudowanym w 1913 roku przez rodzinę Poznańskich. To niepowtarzalne miejsce jest otoczone drzewami i krzewami liczącymi nawet 100 lat! Natomiast z zachodnich okien rozpościera się zapierający dech widok na rozległy park miejski, który w przyszłości ma stać się nowoczesną zieloną przestrzenią rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców.

Najbliższa okolica to także inne, równie zachwycające i malowniczo położone tereny, jakich nie spodziewasz się w mieście! W zaledwie 10 minut znajdziesz się w jednym z najstarszych i najpiękniejszych leśnych rezerwatów przyrody w Polsce – Rezerwacie Przyrody Polesie Konstantynowskie. Rozległy i pięknie zagospodarowany las pełni funkcję parku wypoczynkowo-rozrywkowego, a na jego terenie znajduje się m.in. największy w Łodzi zabytkowy Park im. Józefa Piłsudskiego (tzw. Park na Zdrowiu) z alejkami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi, obiektami sportowymi, aquaparkiem, nowoczesnym parkiem linowym oraz Ogrodem Botanicznym i ZOO. W innej części miasta, ale równie blisko, znajduje się Park im. Adama Mickiewicza, a nieco dalej malowniczo położony Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki – największy miejski kompleks leśny w Europie.

Industrialna Łódz

Nowoczesność
z industrialną duszą

Szukasz luksusowego apartamentu w industrialnym stylu czy nowoczesnego mieszkania z przestronnym tarasem? Chcesz zamieszkać w wyjątkowym miejscu, którego historia intryguje, wzrusza i zaskakuje? A może myślisz o mieszkaniu na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca? W D77 znajdziesz to, o czym marzysz!

To wyjątkowe miejsce, w którym nowoczesna architektura przenika przez mury dawnych fabryk, efektownych willi i zabytkowych pałaców, tworząc niepowtarzalną atmosferę i ponadczasową przestrzeń do zamieszkania. Dawne tereny imperium Izraela Poznańskiego oraz fabryki tkanin Aleksandra Hirsza Damskiego znane z „Ziemi Obiecanej” zyskują dziś nowe oblicze luksusu i stają się symbolem nowoczesnej wielokulturowej Łodzi. D77 to miejsce, które intryguje, zaskakuje i zachęca do zamieszkania!

Apartamenty przy manufakturze

Manufaktura - Twoje centrum wydarzeń

D77 powstaje w samym sercu tętniącego życiem miasta, w zachwycającej i pełnej zieleni lokalizacji, pozwalającej w kilka minut dotrzeć do każdego zakątka Łodzi. Dzięki doskonałej komunikacji szybko i wygodnie dotrzesz do kompleksów biurowych w centrum, na biznesowy lunch czy spotkanie z przyjaciółmi przy Piotrkowskiej, a także do Nowego Centrum Łodzi i Dworca Łódź Fabryczna. Jednak mówiąc: Drewnowska, myślisz przez wszystkim: MANUFAKTURA!

Tak, to wyjątkowe miejsce na historycznej, turystycznej, kulturalnej i handlowej mapie Łodzi. To tutaj narodziła się niezwykła historia największego przemysłowego miasta w Polsce, a dziś odbywają się największe i najciekawsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, które przyciągają mieszkańców oraz turystów z całego świata.
W Manufakturze czekają na Ciebie niezliczone atrakcje sezonowe, najlepsze koncerty i festiwale, a także rozbudowana przestrzeń sportowa i rekreacyjna, nowoczesne centrum handlowe, markowe sklepy, liczne restauracje nagradzane w prestiżowych konkursach oraz multikino, kameralny teatr i klimatyczne muzea. Latem posmakujesz pysznych koktajli i lodów na Rynku, a zimą przysmaków z corocznego świątecznego jarmarku. To tutaj spędzisz niezapomniane chwile z przyjaciółmi grając w siatkówkę plażową, próbując swoich sił w kręgielni lub na lodowisku. To tutaj zabierzesz rodzinę na zakupy i wspólny obiad, a na deser pokażesz im zaskakujące Experymentarium i wzruszające Muzeum Fabryki. Czas spędzony w Manufakturze gwarantuje Ci moc pozytywnych wrażeń przez cały rok i zachęca do spędzania każdej wolnej chwili właśnie w tym miejscu!

Do 2022 roku w okolicy Manufaktury, przy ulicy Ogrodowej wybudowany zostanie tunel średnicowy łączący dworzec Łódź Fabryczna ze stacjami Łódź Kaliska i Żabieniec.Dla mieszkańców D77 oznacza to możliwość jeszcze szybszego i bardziej komfortowego poruszania się po Łodzi.

Mieszkania i lofty

Apartamenty

W D77 znajdziesz luksusowe apartamenty w zabytkowych budynkach, których powierzchnia to nawet 222m2. Duże loftowe okna, wysokość apartamentów sięgająca nawet 4m oraz możliwość dowolnej aranżacji tej zachwycającej przestrzeni sprawia, że zamieszkanie w tej części D77 stanie się Twoim marzeniem!

Nowo zaprojektowana część apartamentowa, poprzez zastosowane detale i aplikacje, koresponduje z charakterem historycznym miejsca, prezentując nowoczesną, komfortową i luksusową przestrzeń, w której znajdą się nowoczesne mieszkania i apartamenty w metrażach od 29m2 do 100m2 z przestronnymi balkonami i tarasami. Pozostawione na terenie inwestycji, zabytkowe elementy dawnej fabryki będą przypominać Ci o niezwykłej historii tego miejsca i uczynią Twoją codzienność wyjątkową.